Oferta :

Obudowy z materiału elektroizolacyjnego CI

RMQ - Titan
 
Opis - pdf
RMQ-Titan to nowo opracowana seria aparatury sterującej i sygnalizacyjnej. Interesujące wzornictwo, prosty montaż, indywidualne opisy laserem oraz zastosowanie diod zamiast żarówek, oto cechy szczególne tych urządzeń. Podczas opracowywania nowej serii szczególną uwagę zwrócono na jednakowy wygląd wszystkich urządzeń.

Charakterystyczne szczegóły wzornictwa oraz zaokrąglenia można znaleźć na wszystkich elementach czołowych oraz obudowach. Opisy zapewniają jednakowy wygląd z gwarancją najwyższej odporności na ścieranie. Możliwe jest wykonanie wszelkich opisów przy pomocy tekstów i symboli.

Źródłem światła podświetlanych elementów są diody świetlne. Ich koszt dorównuje kosztowi oprawki wraz z żarówką. Jest to chyba najważniejszy argument skłaniający do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego przyszłościowego systemu. Dodatkowe czynniki przemawiające za przejściem na system RMQ-Titan to dorównująca trwałości maszyn żywotność diod (11,5 roku ciągłej eksploatacji), większa jaskrawość oraz mniejszy pobór mocy niż porównywalnych żarówek, i możliwość stosowania w temperaturach do 70°C.


© 2011 KAJOT Bydgoszcz
realizacja strony internetowe Pro-Link